nedir

Aprp.exe dosyası nedir?

Önerimiz: Windows Hataları Ve Optimize Sistem Performansını Düzeltmek Için Tıklayınız Orijinal aprp.exe dosyası, APUST’ın ASUSTeK tarafından geliştirilen bir yazılım bileşenidir. Aprp.exe, bilgisayarda kurulu kayıtlı Asus yazılımlarını takip etmek için tasarlanmış bir uygulama olan ASUS Product Registration Program’ın bir parçası olan yürütülebilir bir dosyadır. Bu, Windows için önemli bir işlem değildir ve sorun yarattığı biliniyorsa devre dışı bırakılabilir. ASUS Ürün Kayıt Programı (APRP), Asus tarafından üretilen birçok bilgisayarla önceden yüklenmiş olarak… Daha fazlasını oku »Aprp.exe dosyası nedir?

Acwebbrowser.exe dosyası nedir?

Önerimiz: Windows Hataları Ve Optimize Sistem Performansını Düzeltmek Için Tıklayınız Orijinal acwebbrowser.exe dosyası, Autodesk tarafından Maya’nın bir yazılım bileşenidir. Maya bir 3D bilgisayar grafik animasyon ve işleme yazılımıdır. Acwebbrowser.exe, kullanıcının Maya aracılığıyla web sayfalarına erişmesini sağlayan bir tarayıcı işleyicisi çalıştırır. Bu kritik bir Windows bileşeni değildir ve sorunlara yol açtığı biliniyorsa kaldırılmalıdır. Maya aslen Alias ​​Systems Corporation tarafından yaratılmış ve Şubat 1998’de piyasaya sürülmüştür. Yıllar boyunca, program film, televizyon, video… Daha fazlasını oku »Acwebbrowser.exe dosyası nedir?

Unsecapp.exe dosyası nedir?

Önerimiz: Windows Hataları Ve Optimize Sistem Performansını Düzeltmek Için Tıklayınız Orijinal unsecapp.exe dosyası, Microsoft tarafından Microsoft Windows’un bir yazılım bileşenidir. Microsoft Windows bir işletim sistemidir. Unsecapp.exe, sistem ve uzak bilgisayar arasında bilgi senkronize etmek için bir kanal görevi gören bir işlem çalıştırır. Bir işletim sistemi bileşeni olan Windows Yönetim Araçları’na (WMI) aittir. Bu önemli bir Windows bileşenidir ve kaldırılmaması gerekir. Windows Yönetim Araçları (WMI), Windows tabanlı işletim sistemlerindeki işlemleri ve… Daha fazlasını oku »Unsecapp.exe dosyası nedir?