Her 10 dk da bir liste güncellenir. Liste her zaman günceldir. Listeden seçmek yerine dilerseniz hepsini bu proxy.txt dosyadan ya da protokolüne göre ayrılmış http.txt https.txt socks4.txt socks5.txt dosyalarından birini seçebilirsiniz. bir de özel olan protokol://ip:port formatlı protohttp.txt dosyamız var

 

 İnternet üzerinden ve herhangi bir ücretsiz proxy listesinde bulabileceğiniz en iyi ücretsiz proxy’dir.

PROXY LİSTESİ ÜCRETSIZ MI?

Bu web proxy ücretsizdir; tıpkı dünya çapında web olması gerektiği gibi. Kayıt yok, sözleşme yok, reklam yok. Web sitesi adresini yazın ve gittiğinizi gösterin.

NASIL ÇALIŞIR?

Öncelikle, bir web sayfasını görüntülemek için bir istek oluşturmalısınız. web sayfasını bulduğunda, web sayfasını teslim etmeden önce konumunuzu şifreler (IP adresinizi gizleyerek – IP adresim nedir?). Web sitesinin sizin hakkınızda hiçbir ayrıntısı yok ve hiçbir yerde iz bırakmazsınız. Çalışıp çalışmadığını kontrol etmek ister misiniz? aracılığıyla bazı web sitelerini ziyaret edin ve Geçmiş klasörünüzü kontrol edin. Göründüğün gibi, siteyi asla terk etmediğinizi göreceksiniz. Görünmez olmuş gibi.

PROXY SEÇEBILIR MIYIM?

Evet – proxy listemizi kullanırsanız. Bu, kontrolü ele almanızı ve çevrimiçi gizliliğinizi yapılandırmanızı sağlar. Anonim (elit, anonim, şeffaf), konum, tür (http, https, SOCKS4, SOCKS5), hız, bağlantı noktası, Google proxy düzeylerine göre filtreleyin. Listelenen tüm proxy’lerimiz, yükleme öncesinde tamamen test edilir ve değerlendirilir.

PROXY MI VPN MI?

Bu, ihtiyaçlarınıza bağlı. Proxy’ler yazılım yüklemesi gerektirmediğinden VPN’ler genellikle yazılım yüklemesi yapar. Ancak başlıca dezavantajları şu şekildedir:

Proxy’ler yalnızca tarayıcınızdan veri iletiyor. VPN’ler, Eşler arası uygulamalardan geçen trafik ve oyun mesajlaşma uygulamaları dahil olmak üzere internet trafiğinizin %100’ini koruyabilir.

Bilgisayarınız ve ziyaret ettiğiniz web siteleri arasında paylaşılan veriler şifrelenmez. Şifrelenmediğinde, veriler bilgisayar korsanları, ISP’ler veya hükümetler tarafından doğru araçlarla yakalanabilir ve analiz edilebilir.