Harekete geçmek

Mart ayında, STK’lara topluluklarına ulaşmalarına ve onlarla etkileşimde bulunmalarına yardımcı olmak için 6 aylık ücretsiz erişim sağlama girişimini duyurduk. Bugünden yıl sonuna kadar, ırksal eşitsizlikle mücadele taahhüdünde bulunan nitelikli STK’lar ve aktivist organizasyonlar için Socialbakers sosyal medya yönetim platformuna ücretsiz erişim sunacağız. Eşitliğin yol açtığı siyah seslerin duyulmasına neden olmak istiyoruz.

Socialbakers’da Çeşitlilik

Global ekiplerimize çeşitlilik ve dahil edilme konusunda yeni çalışan atölyeleri düzenleyeceğiz.

Eşitliği ön planda ve merkezde tuttuğumuzdan emin olmak için işe alım süreçlerimizi de gözden geçireceğiz. Tüm ekiplerimizde daha iyisini yapmak için çaba göstereceğiz.

Farklı Sesleri Yükseltme

Şirket olarak web sitemizden sosyal medyamıza ve etkinliklerimize dış pazarlamaya daha fazla çeşitlilik katmayı taahhüt ediyoruz. Sosyal medya endüstrisi birçok güçlü siyah ses, birçok güçlü LGBTQ + ses ve birçok güçlü kadın sesi içeriyor. Bu sesleri yükseltmek için çalışacağız ve içerik oluşturucuları ile düşünce liderlerini fikirleriyle bize ulaşmaları için teşvik ediyoruz.

Özellikle bugün ırkçılık ve şiddete karşı siyah toplumla birlikte duruyoruz. Irk eşitliği için mücadele günlük bir mücadeledir ve sadece birlikte savaşabileceğimiz bir mücadeledir. İnsanları eğitmek ve #BlackLivesMatter hareketinin destekçilerini dahil etmek için sosyal medya gibi platformları kullanmak, değişimi yönlendirmede anahtar olmaya devam edecektir.

Tüm Socialbakers ekibinin bu girişim için desteklerini paylaşmamda bana katıldığını biliyorum. Önemsiyoruz ve daha iyisini yapacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.